metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Alicja27.06.2016 12:27

Rozumiem że trzeba pozamiatać balkon, wytrzepać chodnik,okruchy i śmieci z obrusa wytrzepać ale pytam się dlaczego sąsiadom na głowę.
Zastanawiam się skąd taka kulturę przywlekli mieszkańcy bloków?
Nie obrażając nikogo ale takie praktyki stosowane są na wsi gdzie zawsze można wyjść na podwórko i tak zrobić...kurom sypnąć, kaczkom a w blokach ziemniaki ,chleb lecą przez balkony jak ta lala.
Moja mama nigdy nie wytrzepywała śmieci przez balkon i tego tez mnie nauczyła, a okruchy z obrusa zawsze wytrzepywała do wanny .
A nawet gdyby mnie nie nauczyła to zdaje sobie sprawę że ktoś wyżej mieszkający umila życie lokatorom niżej.No cóż może ktoś przeczyta na forum o porządkach balkonowych i zastanowi się nad swoim zachowaniem bo niestety ludzie mogą dorobić się wszystkiego ale kultury nigdy. Smutne.

Hans ~Hans (Gość)27.06.2016 12:44

Z całym szacunkiem pani Agnieszko, ale komu to przeszkadza?
kiedy mam jakieś okruchy na balkonie od sąsiadów z góry zamiatam na dół i po kłopocie.
Potem wróble i gołębie maja co jeść.

cytat

Irek ~Irek (Gość)27.06.2016 13:12

Inteligencja Hans nie grzeszysz, przecież wiadomo e jak zamiatasz sąsiadom na głowę to im pranie brudzisz powieszone na sznurku, wróć do szkoły wyedukuj się , życzę logicznego myślenia.

cytat

asia ~asia (Gość)27.06.2016 14:31

okruchy okruchami. Co powiedzieć jak niektórzy trzepią dywaniki przez okno? Aż ściana bloku jest czarna w miejscu trzepania :(

cytat

Hans ~Hans (Gość)28.06.2016 05:20

Do Irek- mieszkam na parterze. A na pranie niżej to największy cham i prostak tylko swoje paprochy zrzuca.

cytat

Janek ~Janek (Gość)29.06.2016 23:00

Moi sąsiedzi na balkonie robią kupę, bo im w domu śmierdzi. Wiocha!

cytat

Zanzi Zanzi30.06.2016 10:40

Nie ma to jak mieć miłych, sympatycznych sąsiadów, którzy nie uprzykrzają życia ;)
Tylko gdzie takich znaleźć? ;)

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat