metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
GalAnonim21.08.2014 11:26

Czy ktoś z szanownego grona forumowiczów/mieszkańców naszego zacnego grodu jest w stanie wytłumaczyć mi skąd i dlaczego w północnej części miasta śmierdzi gnojówką???

Kamil Wozi Gnój ~Kamil Wozi Gnój (Gość)21.08.2014 12:17

A no śmierdzi, a najbardziej w okolicach focusa...

cytat

Piotrkowianin Piotrkowianin21.08.2014 12:17

Wiatr wieje ze wschodu, więc chyba z Pasażu Rudowskiego zaleciało...

cytat

Tereska ~Tereska (Gość)21.08.2014 13:05

"Piotrkowianin" napisał(a):
Wiatr wieje ze wschodu, więc chyba z Pasażu Rudowskiego zaleciało...


Kto jak kto, ale ty powinieneś (chyba) wiedzieć, że z pasażu Rudowskiego... Obniżasz loty coraz bardziej.

cytat

Al Bundy Al Bundy21.08.2014 19:35

Pewnie dlatego, że jest tam dużo pól, a rolnicy nawożą gnojem. Kiedyś nawiązałem do tego przy innym wątku. Chodzi o to, że ludziom przeszkadza, jeśli pies wysra się na trawniku - domagają się posprzątania. Ale w obrębie miasta można zupełnie legalnie wywalić na pola dowolną ilość gnoju, i wszyscy muszą się z tym pogodzić mimo, że smród niesie się na kilometry. Widocznie mniejsze gówno stanowi większy problem. Ja tego nie ogarniam, na szczęście mieszkam w odpowiednio dużej odległości od tych gnojowisk. Tylko przejeżdżając tamtędy oddycham "oszczędniej".

cytat

tutaj tutaj21.08.2014 19:48

Mój pies nigdy nie zrobił kupy na nieswoim terenie. Żeby spacer trwał nie wiem, jak długo, zawsze doniosła do domu, do własnego ogrodu. Taka patriotka lokalna.

Mój kot obskakuje trzy ogrody przez całe lato, ale kupę przychodzi zrobić do własnej kuwety...
Zaprawdę, powiadam Wam, niezbadane są zwyczaje zwierzaków...

cytat

Irbis ~Irbis (Gość)21.08.2014 21:45

To się powtarza często, w róznych miejscach miasta.
W okolicach byłej "Hortensji" robi swoje działalność Juko. Ale częściej to chyba nasza miejska kanalizacja. Stanowczo zależy to od warunków pogodowych. Może powinny sie temu przyjżeć miejskie służby?

cytat

97-300 97-30031.08.2014 13:19

Nie chuchaj sobie w nos !

cytat

97-300 97-30031.08.2014 13:24

"Piotrkowianin" napisał(a):
Wiatr wieje ze wschodu, więc chyba z Pasażu Rudowskiego zaleciało..

Z siedziby sld pewnie tak wali.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat