Masaż próżniowy jako sposób na pozbycie się kompleksów?

Utworzono: Środa, 09 sierpnia 2017 2 3180
Wiele kobiet marzy o idealnym ciele niczym z okładki najpopularniejszych magazynów o modzie. Oczywiście dążenie do perfekcji bywa absurdalne. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by panie pozbywały się swoich drobnych kompleksów. Wpłynie to pozytywnie przede wszystkim na ich pewność siebie. Dlatego warto korzystać z zabiegów kosmetycznych, takich jak na przykład masaż próżniowy, co pozwoli na pozbycie się cellulitu lub wspomoże odchudzanie.

Masaż próżniowy – co to jest?

Już sama nazwa pozwala na wysunięcie pewnych wniosków. Otóż w masażu próżniowym wykorzystywana jest próżnia. Dzięki temu poprawie ulega krążenie krwi i limfy, które znajdują się wewnątrz ciała. Takie działanie skutkuje pozbyciem się toksyn z organizmu, a w szczególności z różnych warstw skóry, czyli miejsc, gdzie powstaje cellulit.

 

Na czym polega masaż próżniowy?

Masaż próżniowy często bywa także nazywany masażem ssącym. Polega na rytmicznym oraz kontrolowanym zasysaniu i masowaniu fałd skóry. Ważne jest również to, że zabieg wpływa nie tylko na zredukowanie cellulitu, ale też pomaga w walce z tkanką tłuszczową. Należy zwrócić uwagę na to, że masaż należy parę razy powtórzyć. Dzięki temu uzyskany efekt nie cofnie się do stanu sprzed rozpoczęcia zabiegów. Warto zauważyć, że masaż próżniowy można wykonywać na różne części ciała.

 

Jakie urządzenie jest najlepsze do wykonywania masażu próżniowego?

Istotne jest to, by masaż był wykonywany przez profesjonalistów oraz najlepsze urządzenia. Najlepiej takie, które wykorzystują ciśnienie ujemne i efekt rozgrzewający. Ciepło, które jest emitowane przez głowice, sprawia, że zwiększa się skuteczność zabiegu, ale też wpływa korzystnie na zmęczone mięśnie. Ponadto dzięki takim sprzętom następuje stymulacja cyrkulacji krwi. Warto zauważyć, że takie urządzenie można znaleźć na abacosun.pl.

 

Kiedy należy skorzystać z masażu próżniowego?

Już wcześniej zostało wspomniane, że masaż próżniowy jest wykorzystywany do walki z cellulitem oraz nadmiarem tkanki tłuszczowej. Jednak warto poddać się temu zabiegowi również w innych sytuacjach.

Przykładowe zastosowanie masażu ssącego

  • Modelowanie sylwetki,
  • Ujędrnienie ciała, w tym na przykład ramion,
  • Zredukowanie napięcia mięśni,
  • Drenaż limfatyczny,
  • Pozbycie się zakwasów,
  • Jako zabieg wellness,
  • Zmniejszenie cellulitu.

/Materiał powstał we współpracy z firmą abacosun.pl


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)27.08.2017 19:39

ja polecam zafundować sobie falę uderzeniową celar awt. na pewno skuteczniejsza niż endermologia ;)

00


she ~she (Gość)10.08.2017 08:58

Gdzie w Piotrkowie można iść na taki masaż?????

00


Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc