HARC kręcił teledysk

Utworzono: Piątek, 15 listopada 2013 1 11805
Zuchy, harcerze, instruktorzy, wolontariusze, członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC oraz motocykliści z klubu "Quo vadis" wzięli dziś, w piątek, 15 listopada, udział w pierwszym dniu zdjęciowym na planie teledysku...

...realizowanego na potrzeby promocji działalności Piotrkowskiego Centrum Wolontariatu. Zdjęcia realizowano na placu przed siedzibą piotrkowskiej Straży Pożarnej.

Razem możemy zapalić światło na ziemi i
Razem możemy tak jasnym rojem gwiazd rozświetlić świat
Razem możemy cierpiącym w gąszczu nocy dziś
W źrenice włożyć błysk radości krzyk
Nie jesteś sam...


Do słów piosenki „Wolontariusz” zespołu Sami, dziś, w piątek, 15 listopada, w późnych godzinach popołudniowych na placu przed piotrkowską komendą Straży Pożarnej, przy ulicy Jagiellońskiej, członkowie Piotrkowskiego Centrum Wolontariatu oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC realizowali zdjęcia do teledysku promującego działalność Centrum. W zdjęciach udział wzięło kilkadziesiąt zuchów i harcerzy, a także instruktorzy, wolontariusze i kilkunastu członków Klubu Motocyklowego „Quo vadis”. Pracą ekipy filmowej kierowali Katarzyna Szymkowska z Piotrkowskiego Centrum Wolontariatu oraz Marcin Jończyk ze Stowarzyszenia HARC.

Kolejne zdjęcia do teledysku będą realizowane jutro, w sobotę, 16 listopada, na Starówce od godziny 9:00. W imieniu Stowarzyszenia zapraszamy wszystkich chętnych piotrkowian do wzięcia udziału w realizacji klipu na Rynek Trybunalski w sobotnie przedpołudnie.    

Tekst i foto: Agawa


Zainteresował temat?

34

1


Komentarze (1)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ojhe ~ojhe (Gość)17.11.2013 07:16

Murzyn, a gdzie Ty byłeś przez 20 lat?

01


Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc